PODZIEMNY DEKALOG

Nie będziesz miał Blogerów cudzych przede mną, chyba jakoś tak to szło, prawda?
Nie, zaraz, zupełnie nie tak… ale tej zasady też możemy się trzymać, tak przy okazji. Jest jednak kilka bardziej istotnych rzeczy, o których chciałabym żebyś pamiętał wchodząc do Podziemia. W ten sposób bedzie nam się łatwiej żyło- zarówno mi, jak i Tobie.

Najważniejszą z tych rzeczy jest to, że to Kruk rządzi w Podziemiu. Wszyscy inni są gośćmi, mile widzianymi, wręcz wyczekiwanymi z niecierpliwością, ale jednak gośćmi. Krukowi podoba się to jak wygląda dom, w którym mieszka nie próbuj więc przychodzić tutaj i mówić, co ma zmienić. Kruk zignoruje Twoje sugestie, a Ciebie samego grzecznie poprosi o opuszczenie jego siedziby. I nie mam tu na myśli tego, że musisz się z Krukiem zgadzać w każdej kwestii, że gdy jakiś jego pogląd jest niezgodny z Twoim nie możesz się wypowiedzieć- do tego wręcz zachęcam i jest to wskazane. Proszę Cię tylko, abyś uszanował to, iż to ja jestem autorem tego bloga, ja decyduję o czym będę na nim wpisać i w jaki sposób. Jesli nie podoba Ci się temat, lub sposób podejścia do niego, grzecznie wyjdź, zamiast komentować w sposób obraźliwy, destruktywny, czy jakkolwiek chamski. Nie będe tolerowała inwektyw kierowancyh w stronę moją, czy też kogokolwiek innego komentującego wpisy. Mam tu władzę, mogę usuwać i edytować komentarze i będę to robić; nie po to przyznają nam prawa, żebyśmy z nich nie korzystali.

Komentarz usunę, gdy będzie arogancki lub prostacki.
Zedytuję, gdy będzie zawierał link do Twojego bloga lub Twojej strony Internetowej. Nie spamujemy tu linkami, nie będę miała wiekszych problemów z trafieniem na Twojego bloga jeżeli pominiesz w komentarzu jego adres, nie martw się. Razi mnie też używanie zbyt dużej ilości emotikonek i literówki. Goddamnit, naprawdę, pilnujcie się, żeby wasze komentarze były estetyczne i nie zawierały błędów ortograficznych, to nie jest trudne.

Wasze wypowiedzi mogą za to zawierać przekleństwa. Nie takie mające kogoś obrazić, ale takie mające na celu pomóc wam wzmocnić przekaz i wyrazić myśli. Sama przeklinam całkiem sporo i uważam, że to całkiem naturalne, nikt więc bana nie dostanie za komentarz z wulgaryzmem. Albo dwoma. Ewentualnie siedmioma. Nie, serio, używajcie ich dowoli, tyle ile potrzebujecie- w żadnym wypadku do tego nie zachęcam, zaznaczam tylko, że akurat w tej kwestii możecie czuć się swobodnie i nikt was za to nie będzie karał.

I to chyba było na tyle, przynajmniej na razie. Teraz kiedy już wiecie kim jest Kruk i poznaliście zasady rządzące Podziemiem, możecie się tu trochę rozejrzeć. Zostawić po sobie jakiś ślad, lub znaleźć sobie kawałek wolnej przestrzeni, rozsiąść się wygodnie i zostać na dłużej. Miłego pobytu.

Reklamy

Podziel się swoją opinią

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s